Dziś odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu, na którym specjaliści zajmujący się terapią uzależnień mogą dowiedzieć się w jaki sposób pracować z osobami z niepełnosprawnościami.

Tematem dzisiejszego spotkania była „Charakterystyka zaburzeń psychicznych ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawności intelektualnej oraz specyfika przebiegu procesu uzależnienia i czynnika ryzyka w kontekście uzależnień występujące u tej grupy osób”. Wykład poprowadzili Iwona Grzesińska oraz Marek Zaboklicki – przedstawiciele Stowarzyszenie Otwarte Drzwi.

Mamy nadzieję, że szkolenie okazało się przydatne. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i czekamy na wasze opinie w komentarzach.

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Aktualności

A my działamy

Kolejne warsztaty projektowe za nami. Nasza nowa grupa specjalistów odkrywa przed nami coraz więcej pomysłów, a my cieszymy się, że poznaliśmy tak wspaniałych ludzi!!! Oby tak dalej – razem pokazujemy, że profilaktyka i pomoc dotycząca Czytaj więcej…

Aktualności

Warsztaty w szkołach

Rozpoczęły się właśnie warsztaty edukacyjne dla uczniów szkół specjalnych oraz integracyjnych pod kątem profilaktyki uzależnień. Mamy przyjemność współpracować z Zespołem Szkół Specjalnych nr 89 przy ul. Skaryszewskiej oraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 105 przy Czytaj więcej…

Aktualności

Terminarz szkoleń dla specjalistów

Z przyjemnością przedstawiamy terminarz szkoleń dla specjalistów terapii uzależnień biorących udział w drugim etapie projektu Bez Granic II. Za nami już pierwsze szkolenie. Jesteśmy pełni energii i ciekawi tego, co przyniosą nam nowe spotkania.

Facebook