Dziś odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu, na którym specjaliści zajmujący się terapią uzależnień mogą dowiedzieć się w jaki sposób pracować z osobami z niepełnosprawnościami.

Tematem dzisiejszego spotkania była „Charakterystyka zaburzeń psychicznych ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawności intelektualnej oraz specyfika przebiegu procesu uzależnienia i czynnika ryzyka w kontekście uzależnień występujące u tej grupy osób”. Wykład poprowadzili Iwona Grzesińska oraz Marek Zaboklicki – przedstawiciele Stowarzyszenie Otwarte Drzwi.

Mamy nadzieję, że szkolenie okazało się przydatne. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i czekamy na wasze opinie w komentarzach.

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów

Szkolenie specjalistów


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Aktualności

Dziękujemy

Z końcem roku przeprowadziliśmy ostanie warsztaty w szkołach. Trwały od października do grudnia, a w udział zaangażowały się – Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka i Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3. Czytaj więcej…

Aktualności

Wesołych Świąt!

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół BEZ GRANIC II 🙂

Aktualności

Dorosłe Dzieci Alkoholików – czyli kolejne warsztaty w szkole za nami

Kolejne spotkanie z uczniami za nami. Dziś rozmawialiśmy o tym kim są DDA. W jakie role wciela się dziecko alkoholika oraz jak radzi sobie później w życiu dorosłym. Wspólnie poszukaliśmy miejsc, gdzie takie osoby mogą Czytaj więcej…

Facebook