Warning: file_get_contents(/wp-content/plugins/themeisle-companion/vendor/codeinwp/themeisle-content-forms/composer.json): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/themeisle-companion/vendor/codeinwp/themeisle-content-forms/load.php on line 64

Ważna informacja dla specjalistów biorących udział w naszym projekcie. Powstał harmonogram szkoleń, na które serdecznie zapraszamy.

21.10.2017

  • „Charakterystyka zaburzeń psychicznych ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawności intelektualnej. Specyfika przebiegu procesu uzależnienia i czynnika ryzyka w kontekście uzależnień występujące u tej grupy osób”. Prowadzi: Iwona Grzesińska (Stowarzyszenie Otwarte Drzwi)

28.10. i  09.12. 2017

  • „Wyzwania związane z pracą pomocową z osobami z niepełnosprawnością (szczególnie intelektualną): czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Studium i analiza przypadków z pracy własnej uczestników oraz prowadzących. 
  • „Uniwersalność vs. specyfika pracy w obszarze pomocowym z osobami z niepełnosprawnościami (szczególnie intelektualną) w porównaniu z grupami osób nie doświadczającymi niepełnosprawności”.
  • „Założenia, metody i formy pracy z osobami doświadczającymi trudności poznawczych”. Prowadzi: Anna Jaglińska (Stowarzyszenie Otwarte Drzwi)

18.11.2017 i  2.12.2017

  • „Osoby z niepełnosprawnością a uzależnienie od substancji psychoaktywnych”. Prowadzi: Magdalena Malinowska (Stowarzyszenie MONAR)

*Szczegółowe informacje co do miejsca i godziny spotkań będziemy przesyłać e-mailem lub telefonicznie najpóźniej 2 tygodnie przed terminem szkolenia.

Terminy Szkoleń dla Specjalistów Uzależnień


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Aktualności

Podziękowania

To już ostatni miesiąc projektu. Czas podsumowań i rozliczeń z tego co udało nam się zrobić, przez ostatnie dwa lata. A jest tego ogrom! Z tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasz projekt!!! :* Czytaj więcej…

Aktualności

Spotkanie podsumowujące część drugą

Wczoraj odbyło się spotkanie podsumowujące II etap projektu. Było pełne wiedzy i wniosków, które wykorzystamy w dalszej pracy. Ogromnie dziękujemy za obecność wszystkim gościom! Mamy nadzieję, że w październiku spotkamy się z wami w tym Czytaj więcej…

Aktualności

Warsztatowo

W piątek kolejne warsztaty w szkole. Tym razem będziemy rozmawiać o asertywności !!!

Facebook