Dołącz do nas jeśli jesteś

Osobą z Niepełnosprawnością

- mieszkasz na terenie Warszawy
- poszukujesz wiedzy na temat profilaktyki uzależnień
- chcesz dowiedzieć się jak i gdzie można znaleźć pomoc

Specjalistą

- zajmujesz się edukacją, rehabilitacją i leczeniem uzależnień
- chcesz zdobyć doświadczenie i łamać stereotypy dotyczące pracy z osobami z niepełnosprawnościami

BEZ GRANIC 2016

 

Pilotażowy projekt „Bez Granic 2016” był odpowiedzią na zidentyfikowaną pilną potrzebę skierowania działań profilaktycznych do dorosłych osób z niepełnosprawnościami, które ze względu na specyfikę swojej niepełnosprawności nie mogą lub nie mają możliwości skorzystania z ogólnodostępnej miejskiej oferty profilaktyki i lecznictwa otwartego. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi w okresie od 01.07.2016 do 31.12.2016 roku oraz dofinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy.

Szkolenia

W projekcie specjalistów szkoli i wspiera wykwalifikowana kadra
Iwona Wojtczak Grzesińska

Iwona Wojtczak Grzesińska

Prowadząca szkolenia

Innowator promujący przestrzeganie praw osób niepełnosprawnych. Psycholog z 40 letnim stażem w rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Od 15 lat koordynator merytoryczny działań programowych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.Kierownik Poradni Przeciwalkoholowej.

Magdalena Malinowska

Maria Magdalena Malinowska

Prowadząca szkolenia

Kierownik i wychowawca Schroniska Readaptacyjnego Stowarzyszenia MONAR. Certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Organizator szkoleń z zakresu uzależnień, programu Candis oraz dialogu motywującego.

Anna Jaglińska

Anna Jaglińska

Prowadząca szkolenia

Absolwentka Wydziału Psychologii UW, trenerka grupowa, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii. Od wielu lat związana ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi. Posiada wieloletnie doświadczenie w indywidualnej i grupowej pracy psychologicznej i szkoleniowej z różnymi grupami docelowymi.

Marek Zaboklicki

Marek Zaboklicki

Koordynator projektu/ trener

Magister Psychologii, asystent osób z niepełnosprawnością w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi. Współautor oraz instruktor warsztatów z profilaktyki uzależnień alkoholowych, prowadzonych dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Joanna Gruzel

Joanna Gruzel

trener wspierający

Asystentka osób z niepełnosprawnością. Od 2014 r udziela się w środowisku abstynenckim. Inicjatorka i instruktorka warsztatów edukacyjnych z profilaktyki uzależnień dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Komu pomagamy?!

Aktualności

W naszym projekcie wiele się dzieje, jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnościami zapraszamy także na naszego facebooka
Aktualności

Konsultacje indywidualne

W ramach projektu trwają indywidualne konsultacje osób z niepełnosprawnością ze specjalistami. Na konsultacjach uczestnicy poruszają tematykę uzależnień zarówno w kontekście informacyjnym jak również mogą omówić swoją sytuację i skorzystać z terapii. Jest to jeden z Czytaj więcej…

Aktualności

Wkrótce podsumowanie I eapu

Szanowni Państwo z wielką radością informujemy że wkrótce odbędzie się spotkanie podsumowujące dla realizatorów oraz beneficjentów projektu Bez Granic z zakresu profilaktyki uzależnień wśród osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie odbędzie się w Centrum Okopowa Caritas Polska Czytaj więcej…

Aktualności

Spotkania indywidualne

Dzień dobry 🙂 Już jutro od godziny 9 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Partnerzy będą odbywały się spotkania indywidualne beneficjentów projektu Bez Granic II ze specjalistami, którzy w ostatnim czasie dzielnie szkolili osoby z niepełnosprawnościami w Czytaj więcej…

Kontakt

 

Znajdź nasze biuro

Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością PARTNERZY

Al. Prymasa Tysiąclecia 145/149

tel. 22/6372008

 

 

Koordynator Projektu

Marek Zaboklicki

tel.: 664168179

e-mail.: bezgranic@otwartedrzwi.pl

pon - pt; 8:00 - 16:00

 

Napisz do nas

Facebook